Dużo światła w nowoczesnym designie!

Nowoczesny design, duża ilość światła dziennego i świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza!

charakterystyka

 • Profil

  Autorski 5-komorowy profil ramy i skrzydła wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 70mm, z węższym o 32% ruchomym słupkiem, z symetrycznie umieszczoną klamką aluminiową (złożenie ramy i skrzydła wynosi 108 mm, szerokość słupka ruchomego 112 mm).

 • Szyba

  Grubość szklenia do 36 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 (Ug=1,1 W(/m²K) wg PN-EN 673). Możliwość zastosowania pakietów szybowych o współczynniku Ug=0,7 W/(m2K).

 • Okucia

  W standardzie okucia Maco Multi Matic KS zabezpieczone powłoką Silber-Look, wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe, podnośnik skrzydła z blokadą błędnego położenia klamki. Opcjonalnie możliwość ukrycia zawiasów we wrębie okuciowym. Istnieje możliwość zastosowania okuć Twin-Fit umożliwiających podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu
  klamki.

 • Uszczelnienie

  Okno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia:
  zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM, dostępnego w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

 • Kolorystyka

  Okna dostępne w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.

Iglo Light
Iglo Light

Iglo Light

Nowoczesne okno wyróżniające się piękną estetyką i wąskimi profilami ramy i skrzydła. Zapewnia dopływ znacznej ilości światła do pomieszczenia, co jest niezwykle istotne szczególnie w starszym budownictwie, wyróżniającym się wysokimi i wąskimi oknami. Konstrukcja Iglo Light, będąca wynikiem prac własnego działu B+R, wyróżnia się doskonałą statyką i wytrzymałością. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancki design i wysoki poziom szczelności.

Iglo Light
Słowik okna
Potrzebujesz wyceny?
Albo bezpłatnego pomiaru?
Zadzwoń +48 604 063 707
Lub napisz do nas kielce@slowik-okna.pl
Iglo Light

Elegancka klamka aluminiowa podkreślająca charakter okna.

Iglo Light

Wysokiej jakości okucie Maco Multi Matic KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie.

Iglo Light

Smukłe profile z wąskim słupkiem wyposażonym w podwójne uszczelnienie, co stanowi nowość w tego typu rozwiązaniach na rynku.

Iglo Light

Okna dostępne w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.