Nowoczesny design, innowacyjna technologia
i wysoka energooszczędność w oknie!

Okno Iglo Energy to autorski produkt DRUTEX S.A. posiadający innowacyjny system uszczelnienia, będący gwarancją świetnych parametrów w zakresie energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie w takim systemie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. Zapewnia również ponadprzeciętne parametry w zakresie przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i odporności na wiatr. To rozwiązanie wprost idealne dla domów energooszczędnych i pasywnych.

charakterystyka

 • Profil

  7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.

 • Szyba

  W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5 W/(m2K); możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego o Ug=0,3 W/(m2K).

 • Okucia

  W standardzie okucia MACO MULTI MATIC KS zabezpieczone powłoką Silber-Look, wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe oraz podnośnik skrzydła z blokadą błędnego położenia klamki. Istnieje możliwość ukrycia zawiasów we wrębie okuciowym oraz zastosowanie rozwiązań w klasie antywłamaniowej RC2 oraz RC2N. Na życzenie dostępne są okucia Twin-Fit gwarantujące podwójny uchył za pomoca jednego ruchu klamką.

 • Uszczelki

  Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia ze spienionego EPPM, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją świetnych parametrów pod względem energooszczędności. Uszczelnienie EPDM dostępne w kolorach czarnym, szarym i grafitowym.

 • Kolorystyka

  Bogata kolorystyka 43 barw oklein Renolit umożliwiająca dowolną aranżację wnętrz.

 • Przenikalność cieplna

  Uw= 0,6 W/(m2K)* z pakietem 3-komorowym wypełnionym kryptonem.
  Uw= 0,79 W/(m2K)* z pakietem 2-komorowym wypełnionym argonem.

 • Dźwiękoszczelność

  37-46 dB

Iglo Energy Iglo Energy